BASE JUNIOR PLAYER OF THE WEEK 6 – JAN CHOJNOWSKI, ANGELS TORUŃ

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5361″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]BASE: Powiedz nam, kiedy rozpoczeła się Twoja przygoda z futbolem?

JC: Swoją przygodę z futbolem zacząłem wiosna 2017 roku z marszu wszedłem do drużyny, w tym roku stanąłem przed wielkim wyzwaniem, jakim był pierwszy sezon w seniorach i mierzenie się z takimi drużynami jak: Warsaw Sharks i z Seahawks.

BASE: W poprzednim sezonie grałeś zarówno w drużynie juniorów, jak i seniorów. Jakie to uczucie dla młodego zawodnika możliwość gry przeciwko grupie bardziej doświadczonych zawodników?

JC: Sezon seniorski był ogromnym wyzwaniem, zwłaszcza, że przeciwnicy w LFA1 byli niezwykle wymagający. Ale dzięki temu wiele się nauczyłem. Wiedziałem, że będzie ciezko i nastawiałem się na to od samego początku.

BASE: Grasz na OL, co lubisz najbardziej w tej pozycji?

JC: Na tej pozycji lubię rywalizować z przeciwnikami moich warunków fizycznych . Gra na OL jest bardzo trudnym zadaniem bo tak naprawdę to my wykonujemy najcięższą prace . Dzięki grze na OL moim ulubionym powiedzeniem jest „Always in trenches. Never in the spotlight .

BASE: Zgodzimy się, że OL jest najtrudniejszą pozycją. Robicie świetną robotę i wszyscy zasługują na kredyt zaufania.

BASE: Jako ofensywny zawodnik nie zyskujesz dużego uznania. W ubiegłym sezonie zostałeś wybrany na MVP OL sezonu.

JC: Cała drużyna jak i ja była zaskoczona , a to wyróżnienie pokazuje jak dużo pracy w to włożyłem .

BASE: Bycie MVP oznacza, że musisz pracować ciężej w przyszłym sezonie. Co chciałbyś poprawić aby w nadchodzącym potwierdzić tytuł MVP?

JC: Prace na nowy sezon zacząłem od razu po sezonie juniorskim . Wraz z trenerami Mattem i Maćkiem oraz z chłopakami z druzyny zaczęliśmy przygotowania na siłowni . Na początku lutego zaczniemy pracować nad kondycja i motoryka .

BASE: Czy są w Polsce zawodnicy na Twojej pozycji, na których się wzorujesz?
JC: Ciężko jest wzorować się na jednym zawodniku , ponieważ wielu zawodników w Polsce prezentują różną, skuteczną na wielu polach technikę gry.

BASE: Dziękuję Ci, Janek, że poświęcił czas, aby z nami porozmawiać. Życzymy Tobie i Twojemu zespołowi powodzenia w nadchodzącym sezonie.

JC: Dzięki trenerze.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *