Base Player of the week 10 – Kamil schmidt, wr – Barbarians Koszalin

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6220″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]BASE: Gratulujemy zostania wytypowanym do BASE Showcase. Co chciałbyś powiedzieć osobie, która nam o Tobie opowiedziała?

KS: Dziękuję za nominację, jest to dla mnie ogromny zaszczyt. Słowami ciężko będzie wyrazić wdzięczność osobie której to zawdzięczam ale na pewno zrobię wszystko żeby nie zawieść tej osoby na boisku.

BASE: Pamiętaj, że zawsze ktoś patrzy więc wykonuj dalej dobrą robotę!
BASE: Opowiedz nam jak i dlaczego zacząłeś trenować futbol amerykański?

KS: O lokalnej drużynie dowiedziałem się poprzez informację w internecie. Kiedy udałem się na pierwszy trening od razu poczułem że jest to sport dla mnie i zostałem. Nie żałuję tego, ponieważ to jest najlepszy sport na świecie.

BASE: To wspaniały sport, a my jesteśmy szczęśliwi, że zdecydowałeś się spróbować.
BASE: Macie jeszcze troche czasu do startu sezonu. Na czym się skupiasz podczas treningów, żeby jak najlepiej wykorzystać offseason?

KS: Poza sezonem skupiamy się na poprawie kondycji i masy mięśniowej, podchodzimy do nadchodzącego sezonu z dużym zaangażowaniem. Zwiększyliśmy ilość treningów, przydzieliliśmy każdej pozycji koordynatora odpowiadającego za trening.

BASE: Potrzeba ogromnego zaangażowania, aby utrzymać progres. Pamiętaj, że sezon nigdy się nie kończy i zawsze trzeba się rozwijać.
BASE: Jako drużyna, co musicie jeszcze poprawić w stosunku do poprzedniego sezonu?

KS: Po porażkach w poprzednim sezonie skupiamy się na treningu od podstaw, żeby każdy z naszych zawodników wiedział co ma robić. Każdemu elementowi poświęcamy znacznie więcej czasu i trenujemy aż do perfekcji.

BASE: Czasami nalaży wrócić do podstaw. To sport, który wymaga wiele skupienia na detalach.
BASE: Co robicie, aby uzyskać wsparcie ze strony społeczności?

KS: Nie jest to łatwe ponieważ wiele osób nawet nie wie o istnieniu naszej drużyny. Staramy się brać udział w wielu akcjach charytatywnych oraz innych miejscowych imprezach, żeby jak najwięcej ludzi o nas usłyszało.

BASE: Tak trzymać. Ludzie potrzebują czasu, aby poznać coś nowego. W końcu uda się wam osiągnąć cel.
BASE: Niedawno wystartował nowy sezon LFA. Która drużyna najbardziej cię zaskoczyła?

KS: Byłem mile zaskoczony meczem Wataha Zielona Góra vs. Armia Poznań. Spotkanie było bardzo wyrównane i miło się to oglądało.

BASE: Ostatnie pytanie będzie troche bardziej osobiste. Opowiedz nam o sobie coś o czym mało kto wie.

KS: Jestem osobą która zawsze dąży do celu za wszelką cenę. Jeżeli coś robię to na 100% i nigdy nie odpuszczam. Jestem w klasie maturalnej więc niedługo czeka mnie bardzo ważny egzamin ale nie przeszkadza mi to w treningach. W przyszłości bardzo chciałbym dalej realizować się w football’u i zdobywać to coraz większe osiągnięcia.

BASE: Trzymamy kciuki, żebyś osiągnął sukcesy zarówno w nauce, jak i na boisku.
BASE: Dzięki za poświęcenie czasu na rozmowę. Życzymy tobie i twojej drużynie zdrowia i sukcesów w przyszłości.

KS Również dziękuję za wywiad. Był to dla mnie zaszczyt.

BASE: Poznajcie Kamila.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

One thought on “Base Player of the week 10 – Kamil schmidt, wr – Barbarians Koszalin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *