#FanBowl 2018 – jesteśmy na półmetku pierwszej rundy!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Setki udostępnień, tysiące głosów i dziesiątki tysięcy w wygenerowanych zasięgach. Zabawa w #FanBowl to idealna promocja futbolu podczas offseasonu! Wiemy, że lubicie cyferki, więc sprawdźcie krótkie podsumowanie pierwszych ośmiu meczów.

Za nami osiem meczów pierwszej rundy fanowskiej rywalizacji futbolowej na Halftime.pl. Były efektowne blowouty, a także kilka upsetów. Zwycięzcy czekają na rywali w kolejnych rundach, a przegrani mogą już tylko obserwować całą zabawę bez aktywnego udziału swoich klubów. W pierwszych ośmiu starciach fani oddali w sumie 7 187 głosów generując zasięg na poziomie blisko 65 tysięcy użytkowników facebooka. Na osiągnięcie tak imponujących cyferek miała wpływ potężna liczba aż 314 udostępnień. Za każdą aktywność pięknie dziękujemy i zachęcamy do dalszej zabawy![/vc_column_text][vc_single_image image=”5114″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”zoom”][vc_column_text]Jak do tej pory, najbardziej efektowne zwycięstwo odnieśli Lowlanders Białystok. Ludzie z Nizin jako jedyni przekroczyli barierę 700 głosów fanów. Serdecznie gratulujemy i tym samym nie zazdrościmy kolejnym rywalom Mistrzów Polski.

Meczem, który wywołał najwięcej emocji było starcie Towers Opole z Miners Wałbrzych. Mistrzowie LFA2 zbudowali sporą przewagę, ale w samej końcówce, świeżo upieczeni drugoligowcy zdołali odrobić straty i wyjść na prowadzenie. Obydwie ekipy zgromadziły aż 1336 fanowskich głosów. Górnicy imponują kibicowską frekwencją na swoich meczach domowych i, jak widać, w internecie również są bardzo mocni.

Zaskakująco małym zainteresowaniem cieszyła się „święta wojna” prosto z województwa śląskiego. Rebels pewnie pokonali Steelers, a potrzebowali do tego zaledwie 397 głosów. Przegrywający: Towers, Rhinos, a nawet Święci, byli skuteczniejsi od Rebeliantów. Mimo to, w kolejnej rundzie zobaczymy Silesię. Zwycięzców się nie sądzi. W is a W.

Wśród ośmiu klubów, które znalazły się w drugiej rundzie mamy aż czterech reprezentantów LFA2. Ta klasa rozgrywkowa wykazała się wielką skutecznością i zdołała wyeliminować dwóch faworytów z LFA1. Pozostała czwórka to faworyzowani, doświadczeni gracze z najwyższej ligi.

Totalna klęska spotkała ekipy rywalizujące na co dzień w PLFA. Jedynie Archers zdołali przekroczyć 300 zdobytych głosów i nawiązać wyrównaną walkę z przeciwnikami. Pozostałe kluby nie zbliżyły się do granicy 200 głosów, a Husaria zaliczyła najgorszy wynik z całej stawki kończąc dzień z zaledwie 59 głosami. Cała czwórka drużyn z PLFA wywalczyła w sumie 647 głosów. To mniej niż Miners i Jaguars, nie wspominając o rekordowych Lowlanders.

Poniżej zestawienie dotychczasowych wyników, a także klasyfikacja najskuteczniejszych klubów:[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5079″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”zoom”][vc_single_image image=”5075″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”zoom”][vc_column_text]Oczywiście pierwsza runda #FanBowl 2018 trwa dalej. Na facebookowym profilu Halftime.pl codziennie nowe mecze. W ciągu najbliższego tygodnia stopniowo poznawać będziemy układ par drugiej rundy rywalizacji. Przed nami m.in. derby polskiego Green Bay, a także trójmiasta. Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie: głosy, komentarze, udostępnienia i polubienia. Zapraszamy do dalszej zabawy. Już wkrótce dowiemy się, który klub ma najwięcej fanów w Polsce. Śledźcie Halftime.pl – będzie się działo![/vc_column_text][vc_text_separator title=”autor: Dawid Biały” add_icon=”true”][/vc_column][/vc_row]

4 thoughts on “#FanBowl 2018 – jesteśmy na półmetku pierwszej rundy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *