#FanBowl 2018

Który klub futbolowy w Polsce ma najwięcej oddanych fanów??
Najwyższy czas, aby to sprawdzić!
32 drużyny – 32 wirtualne mecze – 1 Mistrz
Rozpoczynamy #FanBowl 2018

Przed nami miesiąc pełnej emocji, fanowskiej rywalizacji w futbolowym offseasonie. Zapraszamy do zabawy wszystkich kibiców. Wasze zaangażowanie da odpowiedź na pytanie, który z polskich klubów ma najbardziej oddanych fanów. Na facebookowym fanpage’u Halftime.pl codziennie będziemy publikować ankietę trwającą 24 godziny. Wezmą w niej udział każdorazowo dwa kluby, które będzie można poprzeć swoim kibicowskim głosem. Ta z drużyn, która zdobędzie ich więcej przechodzi do następnej rundy. Ekipa słabsza będzie musiała przełknąć gorycz porażki. Przegrywając odpadnie i zakończy udział w naszej zabawie.

#FanBowl 2018
składa się z pięciu rund. 32 drużyny zostały ułożone zgodnie z zasadami systemu pucharowego. 16 „meczów” pierwszej rundy (1/16 finału) odbędzie się w dniach od 19 listopada do 4 grudnia. 8 „meczów” drugiej rundy (1/8 finału) zostanie „rozegrane” w dniach od 5 do 12 grudnia. Ćwierćfinały zaplanowaliśmy na 13 – 16, a półfinały na 18 i 19 grudnia. Walka o trzecie miejsce będzie miała miejsce w piątek, 21 XII, a dzień później poznamy tryumfatora wielkiego finału #FanBowl 2018.

Wśród 32 drużyn znajdziemy 26 klubów biorących udział w rozgrywkach Ligi Futbolu Amerykańskiego. Pozostałe sześć to ekipy grające w PLFA. Drużyny zostały ułożone według klucza biorącego pod uwagę: ich realną siłę, położenie geograficzne, a także historię wzajemnej rywalizacji. Jedno jest pewne, wraz z ujawnianiem kolejnych par, napięcie będzie rosło, a zabawa nabierze kolorów. Na pierwszy ogień proponujemy Wam starcia gigantów. W poniedziałek (19 XI) Panthers Wrocław „zagrają” z Warsaw Eagles, a we wtorek (20 XI) Lowlanders Białystok podejmą Husarię Szczecin. Kolejne pary będziemy ujawniać na bieżąco. Zapraszamy do zabawy i niech wygra najlepszy. #FanBowl 2018 uważamy za otwarty!

autor: Dawid Biały

Comments (2)

  1. Towers Opole

Leave a Reply

Translate »