#FanBowl 2019 oficjalnie wystartował!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Pierwszy mecz drugiej edycji wirtualnego turnieju futbolowego zaliczył swój kickoff. W ciągu 24 godzin Lowlanders Białystok mierzą się z Armią Poznań, a to dopiero początek ponad miesięcznej rywalizacji.

Niemal do samych świąt Bożego Narodzenia postaramy się zrobić wszystko, aby pasjonaci futbolu amerykańskiego nie zatęsknili za rodzimymi rozgrywkami. Pierwsza runda #FanBowl 2019 wystartowała. Przed nami 16 meczów, które będą rozgrywane codziennie, aż do 5 grudnia. Zwycięzca przechodzi dalej, a przegrywający odpada. Tak więc po każdej rundzie zabawy stawka walcząca o fanowskie mistrzostwo zostanie uszczuplona o połowę.

Oto rozkład jazdy i „terminarz” rundy inaugurującej tegoroczny #FanBowl.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”8763″ img_size=”large” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Zapraszamy do zabawy i niech wygra najlepszy!

Wszystkie mecze #FanBowl rozgrywane będą na facebookowym fanpage’u Halftime.pl – https://www.facebook.com/halftimePL/

Jeśli przegapiliście losowanie, to znajdziecie je tutaj –https://www.facebook.com/halftimePL/videos/2439713379617982/

Podsumowanie 1szej edycji #FanBowl – https://halftime.pl/fanbowl-2018-tak-bylo-przed-rokiem/ [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]oprawa graficzna #FanBowl – Łukasz Pawlak[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *