Głodni pierwszego zwycięstwa

Sezon LFA2 zbliża się do swojej połowy. Nadchodząca kolejka przyniesie nam kilka ciekawych spotkań w tym rewanż z jednego z pierwszych spotkań. Zmierzą się ze sobą Białe Lwy Gdańsk oraz Angels Toruń.

Angels zwyciężyli pierwsze spotkanie przeciwko Białym Lwom na swoim terenie. Z początku wyglądali jak kandydat do wygrania grupy zachodniej jednak ulegli przeciwko Armadzie oraz Miners. Wygranie nadchodzącego spotkania na wyjeździe będzie dla nich kluczowe, jeżeli chcą jeszcze powalczyć o playoffs. Ofensywa podaniowa prowadzona przez Matthew Kershey’a będzie ich kluczem do zwycięstwa. Pytanie czy poradzą sobie z zespołem głodnym rewanżu.

Początek sezonu dla Białych Lwów był ciężki. Trzy wysokie porażki, tylko jedno zdobyte przyłożenie. O sile gdańskiego klubu stanowi defensywa narzucająca dużą presję na rozgrywających przeciwników. Rewanż przeciwko Angels zostanie rozegrany na boisku Gdańskiego Ośrodku Sportu przy al. Grunwaldzkiej 244 o 14 w najbliższą sobotę. Możemy spodziewać się, że Białe Lwy dadzą z siebie wszystko żeby wyszarpać pierwsze zwycięstwo w sezonie LFA2.

„Mimo naszego słabego startu nie poddajemy się, a nawet wręcz przeciwnie, podchodzimy do tego meczu zmotywowani I głodni pierwszego zwycięstwa w jedenstkach. Bedzie to rewanżowy mecz więc na pewno będziemy lepiej przygotowani na to co zagra drużyna z Torunia. Mocno wierzę że tym razem pokażemy dużo więcej ze strony ofensywnej I w końcu przełamiemy passę porażek.” Jakub Klimkiewicz, Białe Lwy Gdańsk.

Leave a Reply

Translate »