Halftime.pl oficjalnym partnerem medialnym ZFAP

Portal internetowy poświęcony futbolowi amerykańskiemu Halftime.pl został oficjalnym partnerem medialnym Związku Futbolu Amerykańskiego w Polsce. Dzięki tej współpracy kibice mogą być pewni, że błyskawicznie uzyskają dostęp do potwierdzonych informacji o bieżącej działalności ZFAP.

Związek Futbolu Amerykańskiego w Polsce

– Redakcja Halftime.pl to sprawdzony zespół pasjonatów, który od lat udowadnia, że potrafi konsekwentnie tworzyć wysokiej jakości treści promujące futbol amerykański w Polsce. Nawiązanie oficjalnej współpracy to naturalny krok na drodze do jednoczenia całego środowiska – Dawid Biały, Prezes Związku Futbolu Amerykańskiego w Polsce.

Halftime.pl aktywnie działa na rzecz promocji futbolowych treści od 2015 roku. Wśród artykułów regularnie publikowanych na łamach portalu kibice znajdą: zapowiedzi i podsumowania meczów, power rankingi, wywiady, a także felietony. Na przełomie lutego i marca Halftime.pl zaprezentował nową i odświeżoną wersję strony.

– Jesteśmy pełni nadziei i wiary, że współpraca pomiędzy Zwiazkiem Futbolu Amerykańskiego w Polsce, a portalem przyniesie szereg korzyści dla dyscypliny w Polsce. Chcielibyśmy aby futbol na dobre zagościł i sercach nowych kibiców a celebracja każdego meczu stała się tradycją pośród polskich rodzin – Łukasz Pawlak, właściciel portalu www.halftime.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *