Hammers Łaziska Górne – Profil klubu w sezonie 2021

Pierwszy oficjalny mecz: 5 lipca 2015
Największe sukcesy: 3. miejsce w grupie wschodniej LFA2 (piąta drużyna w Polsce)
Wynik w 2020: Z powodu wybuchu pandemii koronawirusa zarząd zdecydował wstrzymać treningi i drużyna nie uczestniczyła w rozgrywkach w sezonie 2020
Prezes: Sebastian Botor
Trener główny w nadchodzącym sezonie: Michał Kołek
Najważniejsi zawodnicy w nadchodzącym sezonie: Joshua Mills (QB), Dawid Janik (WR), Jakub Szojda (RB), Piotr Watrak (LB)

Obecna drużyna „Młotów” to wynik Śląskiej Kooperacji Hammers z Falcons Tychy. Na mocy tego porozumienia obie drużyny tworzą silny ośrodek w swoim regionie, szkoląc nie tylko zawodników, ale także trenerów, dzięki czemu wyróżniający się gracze mogą także rozwijać się jako szkoleniowcy, ucząc się od najlepszych.

Spore zmiany zaszły w sztabie szkoleniowym tej ekipy, bowiem zakontraktowano nowych ludzi do tych zadań. Na czele stoi Michał Kołek, któremu jako koordynatorzy pomagają Dawid Majewski, Gustavo Casagrande i Adefemi Aina.

– Przygotowania do sezonu 2021 idą pełną parą. Jako drużyna z zaplecza ligi staramy się dawać szansę każdemu, kto zarówno zaczyna swoją przygodę z futbolem, jak i jest już zaznajomiony z tą dyscypliną sportu. Tak samo młodzi adepci futbolu mają szansę na rozwinięcie swoich umiejętności w naszej drużynie – przekazała nam menedżer Hammers Łaziska Górne, Kamila Koczy.

Rok przerwy rozbudził jeszcze bardziej apetyty. Choć Ślązacy pozostali na drugim poziomie rozgrywkowym, to nie zamierzają po prostu zagrać. Zapowiadają walkę o najwyższe miejsce w PFL2.

Leave a Reply

Translate »