Informacje meczowe

LFA 1sezon zasadniczy

(1.KOLEJKA)
Wataha Zielona Góra
Armia Poznań
6 - 13
Wynik końcowy
Drużyna1234T
Wataha Zielona Góra00606
Armia Poznań006713
REB
0
AST
0
STL
0
BLK
0
PF
0
0
REB
0
AST
0
STL
0
BLK
0
PF

Relacja wideo

Relacja tekstowa

Spotkanie bardzo wyrównane. Pierwsza połowa zakończona 6 do 0 dla gości z Poznania. W drugiej części spotkania toczyła się zażarta walka o zwycięstwo. Gospodarze złapali piłkę w endzone, lecz według decyzji sędziów została ona opanowana poza boiskiem. Armia wyszła na prowadzenie 13 do 6.

Wataha choć na koniec czwartej kwarty była już w redzone nie dała rady zdobyć punktów, więc nowopowstała poznańska drużyna została zwycięzcą tego spotkania. Mecz spod znaku błędów oraz dużej ilości rzuconych flag. Ponieważ oba zespoły debiutują w LFA1 nie możemy jednoznacznie stwierdzić jak wypadną na tle innych. Na pewno reprezentują sobą mocny i zacięty futbol, a to jeszcze nigdy o nikim źle nie świadczyło.

“Mecz był ciężki ale na szczęście dla Nas zwycięski. Cieszymy się, że mimo zagranicznych wzmocnień Watahy udało nam się skutecznie wyeliminować biegi ich ich rozgrywającego czego się obawialiśmy. Na pewno musimy popracować nad lepszą egzekucją tackli. Jeżeli chodzi ofensywe zabrakło konsekwencji w redzonie przy 2 FG. Wiemy gdzie mamy braki ale myslę, że jak nabierzemy rytmu w sezonie to nasza gra ofensywna nabierze rozpędu. Takie mecze się pamięta bo trzymał w napięciu do samego końca. Były kontrowersje po 2 stronach ale teraz musimy o tym zapomnieć i mysleć o kolejnym meczu. Ten sezon jest dla nas czasem przebudowy i badaniem naszych mocnych i słabych stron ale nie zmienia to że celujemy w 4 miejsce w grupie które pozwoli nam zagrać w Wild Card. Wczoraj świętowaliśmy pierwsze zwycięstwo nowego Klubu jakim jest Armia Poznań. Od dzisiaj skupiamy się na Krakowie.” – Karol Siliwoniuk, Armia Poznań.

Statystyki Wataha 2019

 • 9
  Wygrane
 • 10
  Porażki

Statystyki Armia 2019

 • 10
  Wygrane
 • 7
  Porażki

Zapowiedź spotkania

Translate »
Halftime.pl Kontakt z redakcją
Wyślij