Informacje meczowe

Preview

Relacja wideo

Relacja tekstowa

Wynik przewidywalny, więc nie ma potrzeby dłuższych rozważań nad tym spotkaniem. W poprzednim sezonie Wilki otarły się o spadek do LFA2, więc ten sezon będzie dla nich poniekąd sprawdzeniem, czy rzeczywiście są w stanie konkurować w najwyższej lidze. Nie ma sensu skreślać ich po starciu z bardziej doświadczonymi Seahawks.

Gdynia zdominowała spotkanie. Ponad 50 punktów przewagi robi wrażenie, lecz żeby stwierdzić czy Jastrzębie wciąż są w stanie walczyć o tytuł musimy zaczekać na ich pojedynek z przeciwnikiem z wyższej półki.

“Dziękujemy Wilkom za ciepłe przywitanie, organizację wydarzenia i mecz. Świetna robota! Pogoda dopisała, a trybuny były pełne. Bardzo cieszyliśmy się na otwarcie sezonu w Łodzi, jesteśmy zadowoleni z wyniku, naszych zawodników i atmosfery w zespole. To był pierwszy mecz sezonu 2019, zakończył się dla nas pozytywnym wynikiem i z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze. Nowy tydzień zaczynamy już myśląc o spotkaniu z Tychy Falcons.” – Patryk Markowski, Seahawks Gdynia.

Statystyki Wilki 2019

Zapowiedź spotkania

AktualnościPFL1
Transferowe ostatki w PFL1
Przegląd wzmocnień "last minute" nie sposób nie zacząć od aktualnych wicemistrzów Polski, Lowlanders Białystok. A tam...
Translate »
Halftime.pl Kontakt z redakcją
Wyślij