Finał LFA9

(Finał)
Armada Szczecin
Armia Poznań
24 - 21
Wynik końcowy

Power Ranking LFA9 2020

Typer LFA 2020

Zapowiedzi

LFA9Zapowiedzi

LFA9 – Zapowiedź półfinałów

W najbliższy weekend poznamy finalistów tegorocznej LFA9. Starcia Armady z Lakers i Armii z Owls zapowiadają się bardzo ciekawie i niewątpliwie warto je śledzić....
LFA9Zapowiedzi

LFA9 – ZAPOWIEDŹ TURNIEJU W ZĄBKACH

Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego to zawsze gwarancja sporych emocji. Często drużyny walczą w niej o awans do play offów, a także o jak najlepsze...
LFA9Zapowiedzi

LFA9 – ZAPOWIEDŹ TURNIEJU W WYSZKOWIE

W ostatniej kolejce w turnieju w Wyszkowie spotkają się dwie drużyny, które szanse na awans do play offów mają już tylko iluzoryczne oraz jedna,...
LFA9Zapowiedzi

LFA9 – ZAPOWIEDŹ TURNIEJU W BIELAWIE

Przed nami czas ostatnich rozstrzygnięć w sezonie zasadniczym LFA9. Podczas sobotniego turnieju w Bielawie o awans do fazy play-off ligi futbolu dziewięcioosobowego zawalczą miejscowi...
LFA9Zapowiedzi

LFA9 ZAPOWIEDŹ TURNIEJU W GDAŃSKU

W sobotę 26 września w Gdańsku odbędzie się kolejny turniej w ramach rozgrywek LFA9. Podczas zmagań na boisku będziemy mieli okazję obejrzeć w akcji...
LFA9Zapowiedzi

LFA9 – Zapowiedź turnieju w Poznaniu

27 września na poznańskim Golęcinie odbędzie się turniej z udziałem Armii, Watahy oraz Miners. Dla Poznaniaków będzie to powrót na boisko po miesięcznej przerwie,...

terminarz

(Turniej w Szczecinie)
Armada Szczecin
Armia Poznań
22 - 14
Wynik końcowy
(Turniej w Szczecinie)
Armia Poznań
Barbarians Koszalin
27 - 7
Wynik końcowy
(Turniej w Szczecinie)
Armada Szczecin
Barbarians Koszalin
42 - 0
Wynik końcowy
(Turniej w Lublinie)
Tytani Lublin
Rhinos Wyszków
20 - 14
Wynik końcowy
(Turniej w Lublinie)
Warsaw Eagles
Rhinos Wyszków
14 - 13
Wynik końcowy
(Turniej w Lublinie)
Warsaw Eagles
Tytani Lublin
20 - 0
Wynik końcowy
(Turniej w Wałbrzychu)
Miners Krause Wałbrzych
Wataha Zielona Góra
12 - 18
Wynik końcowy
(Turniej w Wałbrzychu)
Bielawa Owls
Wataha Zielona Góra
12 - 20
Wynik końcowy
(Turniej w Wałbrzychu)
Miners Krause Wałbrzych
Bielawa Owls
26 - 20
Wynik końcowy
(Turniej w Olsztynie)
Angels Toruń
Białe Lwy Gdańsk
6 - 30
Wynik końcowy
(Turniej w Olsztynie)
AZS UWM Wenglorz Olsztyn Lakers
Białe Lwy Gdańsk
33 - 14
Wynik końcowy
(Turniej w Olsztynie)
AZS UWM Wenglorz Olsztyn Lakers
Angels Toruń
24 - 8
Wynik końcowy
(Turniej w Wieliczce)
Rzeszów Rockets
Wieliczka Dragons
7 - 0
Wynik końcowy
(Turniej w Wieliczce)
Towers Opole
Rzeszów Rockets
42 - 13
Wynik końcowy
(Turniej w Wieliczce)
Wieliczka Dragons
Towers Opole
6 - 48
Wynik końcowy
(Turniej w Zielonej Górze)
Armada Szczecin
Miners Krause Wałbrzych
24 - 0
Wynik końcowy
(Turniej w Zielonej Górze)
Miners Krause Wałbrzych
Wataha Zielona Góra
17 - 22
Wynik końcowy
(Turniej w Zielonej Górze)
Wataha Zielona Góra
Armada Szczecin
8 - 28
Wynik końcowy
(Turniej w Toruniu)
Rhinos Wyszków
Angels Toruń
33 - 6
Wynik końcowy
(Turniej w Opolu)
Bielawa Owls
Wieliczka Dragons
45 - 0
Wynik końcowy
(Turniej w Opolu)
Towers Opole
Bielawa Owls
0 - 14
Wynik końcowy
(Turniej w Toruniu)
AZS UWM Wenglorz Olsztyn Lakers
Rhinos Wyszków
21 - 7
Wynik końcowy
(Turniej w Toruniu)
Angels Toruń
AZS UWM Wenglorz Olsztyn Lakers
20 - 39
Wynik końcowy
(Turniej w Opolu)
Towers Opole
Wieliczka Dragons
28 - 0
Wynik końcowy
(Turniej w Koszalinie)
Barbarians Koszalin
Armada Szczecin
0 - 38
Wynik końcowy
(Turniej w Rzeszowie)
Rzeszów Rockets
Tytani Lublin
13 - 0
Wynik końcowy
(Turniej w Koszalinie)
Białe Lwy Gdańsk
Armada Szczecin
8 - 12
Wynik końcowy
(Turniej w Rzeszowie)
Tytani Lublin
Warsaw Eagles
9 - 12
Wynik końcowy
(Turniej w Koszalinie)
Białe Lwy Gdańsk
Barbarians Koszalin
40 - 0
Wynik końcowy
(Turniej w Rzeszowie)
Rzeszów Rockets
Warsaw Eagles
0 - 6
Wynik końcowy
(Turniej w Gdańsku)
Białe Lwy Gdańsk
Angels Toruń
42 - 0
Wynik końcowy
(Turniej w Gdańsku)
Angels Toruń
Barbarians Koszalin
22 - 8
Wynik końcowy
(Turniej w Gdańsku)
Barbarians Koszalin
Białe Lwy Gdańsk
0 - 46
Wynik końcowy
(Turniej w Poznaniu)
Wataha Zielona Góra
Miners Krause Wałbrzych
24 - 12
Wynik końcowy
(Turniej w Poznaniu)
Armia Poznań
Wataha Zielona Góra
28 - 0
Wynik końcowy
(Turniej w Poznaniu)
Miners Krause Wałbrzych
Armia Poznań
7 - 33
Wynik końcowy
(Turniej w Bielawie)
Towers Opole
Armia Poznań
14 - 23
Wynik końcowy
(Turniej w Bielawie)
Bielawa Owls
Towers Opole
33 - 8
Wynik końcowy
(Turniej w Bielawie)
Armia Poznań
Bielawa Owls
15 - 27
Wynik końcowy
(Turniej w Wyszkowie)
AZS UWM Wenglorz Olsztyn Lakers
Tytani Lublin
24 - 13
Wynik końcowy
(Turniej w Ząbkach)
Rzeszów Rockets
Wieliczka Dragons
18 - 0
Wynik końcowy
(Turniej w Wyszkowie)
Rhinos Wyszków
AZS UWM Wenglorz Olsztyn Lakers
14 - 19
Wynik końcowy
(Turniej w Ząbkach)
Warsaw Eagles
Rzeszów Rockets
21 - 6
Wynik końcowy
(Turniej w Wyszkowie)
Tytani Lublin
Rhinos Wyszków
17 - 14
Wynik końcowy
(Turniej w Ząbkach)
Wieliczka Dragons
Warsaw Eagles
0 - 28
Wynik końcowy
(Ćwierćfinał)
Armia Poznań
Białe Lwy Gdańsk
48 - 18
Wynik końcowy
(Ćwierćfinał)
Warsaw Eagles
Bielawa Owls
12 - 28
Wynik końcowy
(Ćwierćfinał)
Armada Szczecin
Rzeszów Rockets
20 - 0
Wynik końcowy
(Ćwierćfinał)
AZS UWM Wenglorz Olsztyn Lakers
Wataha Zielona Góra
20 - 0
Wynik końcowy
(Półfinał)
Armia Poznań
Bielawa Owls
28 - 7
Wynik końcowy
Translate »
Halftime.pl Kontakt z redakcją
Wyślij