Lider drużyny – Alessandro Madaro

Alessandro Madaro pomimo swojego młodego wieku z pewnością będzie jednym z najważniejszych zawodników formacji obrony Warsaw Eagles. Madaro na boisku występuje w linii defensywnej, choć może również grać jako linebacker lub tight end. Niech nikogo nie zmyli włoskie nazwisko, ten 22-letni zawodnik, choć urodził się we Włoszech, swoją przygodę z futbolem amerykańskim rozpoczynał kilka lat temu w drużynie juniorskiej warszawskich „Orłów”, a teraz stanowi o sile pierwszej drużyny.

1. Atmosfera w drużynie?

Jesteśmy pozytywnie nastawieni przed sezonem i wierzymy, że mamy w tym roku szansę coś ugrać. Pomimo młodego składu chcemy się pokazać z jak najlepszej strony i udowodnić, że nie jesteśmy byle chłopcami do bicia.

2. Inne ekipy?

Po innych drużynach spodziewam się twardej gry. Mam nadzieję, że każdy będzie chciał grać o mistrzostwo, co przyniesie nam bez wątpienia wiele ciekawych meczy.

3. Cel na sezon 2021?

Moim celem na ten sezon jest ciągłe polepszanie swoich umiejętności, pomoc drużynie w osiągnięciu jak najlepszych wyników, a oczywiście gdzieś tam małym marzeniem byłoby wygranie ligi.

foto: Warsaw Eagles – Sławek Boczkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *