Lider drużyny – Daniel Jagodziński

Daniel Jagodziński w zbliżającym się sezonie będzie zdecydowanie jednym z liderów Silesii Rebels. Ten doświadczony zawodnik w ostatnich sezonach występował w ekipie obecnych mistrzów Polski Panthers Wrocław, jednak na sezon 2021 został wypożyczony do katowickiego klubu, w którym z pewnością będzie jedną z najbardziej wyróżniających się postaci. Dla „Rebeliantów” pozyskanie Jagodzińskiego jest niesamowitym wzmocnieniem, ponieważ to zawodnik, którego w swoim składzie chętnie widziałby niejeden klub europejskiego formatu.

1. Atmosfera w drużynie?

W szatni Rebels czuć ekscytację przed nadchodzącym sezonem. Wszystko to za sprawą ogromnej dotacji z miasta na nadchodzący sezon, przejścia wielu zawodników do klubu i nowych twarzy na pozycji HC oraz QB. Widać świeżą krew w Rebels, która aż buzuje przed sezonem. Ja, jak i reszta Rebeliantów nie możemy się doczekać nadchodzących rozgrywek!

2. Inne ekipy?

Każda z drużyn poczyniła wiele kroków mających na celu wzmocnienie składu. Na tę chwilę największą niewiadomą dla mnie są Warsaw Eagles, ponieważ ogłosili jedynie QB oraz Lowlanders Białystok – sporo kluczowych zawodników odeszło stamtąd i tutaj pojawia się pytanie, dlaczego? W kuluarach się mówi, że prawdopodobnie Keke nie przyleci do Tychów więc to też wymusza na ostatnią chwilę wzmożone ruchy w Falcons w kierunku ściągnięcia kogoś równie dobrego jak on. Natomiast jednego jestem pewien odnośnie każdej drużyny – brak Panthers w polskiej lidze dodaje każdemu motywacji i wiele klubów widzi realną szansą na grę w finale, co Panthers tyle lat bezlitośnie odbierali.

3. Cel na sezon 2021?

Mój cel na sezon 2021 był zupełnie inny przed kilkoma miesiącami, chciałem walczyć o Mistrzostwo Europy razem z Panthers. Natomiast teraz cele się zmieniły. Rzecz jasna moja ambicja każe mi walczyć o kolejny pierścień, ale pokora pozwala mi spojrzeć na to, aby drużynowo dostać się do fazy playoffs. Mój personalny cel na nadchodzący sezon to pokazanie całkowitej dominacji na linii wznowienia, fizycznie i psychicznie jestem przygotowany na grę w Europie i walkę z zawodnikami na europejskim poziomie. Cieszę się, że w Polskiej lidze będę mógł również stanąć w szranki z takimi zawodnikami, ponieważ mamy na swoim podwórku zawodników na europejskim poziomie! Podsumowując, drużynowo walczymy o każde kolejne zwycięstwo, a ja personalnie walczę o pokazanie dominacji na linii wznowienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *