Lider drużyny – Jacek Sikora

Jacek Sikora wraz ze swoim bratem Dominikiem są widoczni na polskich boiskach już od 2007 roku i tworzą razem słynny duet „Twinsów”. Defensywny liniowy Falcons po sezonie 2020 nie po raz pierwszy zdecydował się na zakończenie sportowej kariery, ale ostatecznie, również nie po raz pierwszy, zmienił zdanie i ponownie zobaczymy go w akcji w nadchodzącym sezonie. Obecność braci Sikora na boisku z pewnością „zrobi różnicę” i uprzykrzy życie rozgrywającym rywali.

1. Atmosfera w drużynie?

Atmosfera w drużynie jest świetna. Trenujemy już od początku lutego i w marcu mamy kilka przedsezonowych campów, żeby dobrze przygotować się na nadchodzący sezon. Każdy z zawodników już nie może się doczekać pierwszego gwizdka.

2. Inne ekipy?

Jeżeli chodzi o inne drużyny to ciężko powiedzieć, na pewno czarnym koniem będą Archers, tak samo jak wzmocnieni Mets. Uważam, że będzie to bardzo ciekawy sezon. Jedyna niewiadoma to Warsaw Eagles, którzy mało udzielają się w mediach społecznościowych.

3. Cel na sezon 2021?

Naszym celem na sezon 2021 jest jak co roku być w gronie najlepszych drużyn w kraju, dojść do finału, a potem oczywiście go wygrać. Na tym skupia się jednak każda drużyna, która startuje, bo przecież wszyscy o to gramy.

Leave a Reply

Translate »