Lider drużyny – Jakub Krystecki

Jakub Krystecki, jeden z najlepszych polskich ofensywnych liniowych, w przeszłości kojarzony głównie z nieistniejącymi dzisiaj już Seahawks Gdynia, po przejściu do ekipy z Bydgoszczy od razu stał się jedną z najważniejszych postaci na boisku. Co ciekawe zawodnik ten ma również na koncie występy w najsilniejszej krajowej lidze Europy – GFL, gdzie reprezentował barwy Berlin Rebels.

1. Atmosfera w drużynie?

W szatni panuje atmosfera ciężkiej pracy. Dużą uwagę skupiamy na odpowiednim przygotowaniu do sezonu pod względem taktycznym i kondycyjnym. Klub zatrudnił odpowiednich trenerów, od samego początku mamy przedstawiony dokładny plan przygotowań i go realizujemy. Jednocześnie staramy się zniwelować różnicę pomiędzy zawodnikami z dużym doświadczeniem, a juniorami i zawodnikami wchodzącymi na najwyższy poziom.

2. Inne ekipy?

Według mnie liga będzie najbardziej wyrównana od wielu lat. Od każdego przeciwnika oczekuje twardej i nieustępliwej walki w atmosferze fairplay. Trzeba zakładać, że każdy z przeciwników mierzy wysoko i „łatwo skóry nie sprzeda”.

3. Cel na sezon 2021?

Wygrać każdy następny mecz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *