Lider drużyny – Michał Kaczmarek

Michał Kaczmarek w futbol amerykański gra od 6 lat, niezmiennie w Wilkach Łódzkich. Zaczynał jako cornerback, a aktualnie gra jako safety.

1. Atmosfera w drużynie?

Atmosfera w zespole jest bardzo dobra. Nie możemy się doczekać rozpoczęcia sezonu, zwłaszcza po braku udziału w rozgrywkach w zeszłym roku. Po takiej przerwie nasz głód gry jest jeszcze większy niż wcześniej, więc wyczekujemy pierwszego kickoffu w sezonie 2021.

2. Inne ekipy?

15-letnie doświadczenie sportowe nauczyło mnie nie oceniać drużyn na papierze. Większość ekip z PFL 2 brało udział w rozgrywkach 9-osobowych, jednak myślę, że ich dyspozycja w formule 11-osobowej może być zupełnie inna i wszystko może się wydarzyć w tegorocznym sezonie. Kibice nie będą narzekać na brak emocji. Wszyscy są groźni, jednak Wilki również pokażą kły.

3. Cel na sezon 2021?

Naszym celem drużynowym jest pokazanie, że z Wilkami trzeba się liczyć. Nie siedzieliśmy bezczynnie i czas przerwy od gry wykorzystaliśmy między innymi na budowanie jakości w zespole. Moim celem na ten rok jest danie kolegom z zespołu poczucia bezpieczeństwa, że deep zone jest pokryty i mogą zająć się swoją robotą.

Leave a Reply

Translate »