Lider drużyny – Piotr Watrak

Piotr Watrak to linebacker Hammers Łaziska Górne, do których trafił dzięki… żonie. Cztery lata temu to właśnie jego partnerka zaraziła go pasją do futbolu amerykańskiego. Sama zobaczyła tę dyscyplinę w dość niecodziennych okolicznościach, bo w anime. Potem przyszły transmisje z NFL i spróbowanie tego na własnej skórze. Obecnie 37-letni zawodnik zajmuje się futbolem nie tylko na boisku, ale także na konsoli. Jednak tylko wtedy, gdy szesnastomiesięczna córka już śpi. Na codzień pracuje w firmie produkującej pociągi i metra.

1. Atmosfera w drużynie?

Morale są wysokie. Lwia część drużyny to początkujący i juniorzy, dlatego skupiamy się na przygotowaniu mentalnym i taktycznym. Dzięki nawiązaniu współpracy ze sztabem szkoleniowym Falcons, który wykonuje kawał dobrej roboty, wszystko idzie w dobrą stronę.

2. Inne ekipy?

Roczna przerwa w rozgrywkach sprawiła, że nie mam power rankingu drużyn PFL 2. Każda z nich jest dla mnie niewiadomą. Mam nadzieję, że mecze będą ciekawe i zacięte.

Cel na sezon 2021?

Mój cel to rozegrać sezon bez kontuzji, na najwyższych obrotach, a celem drużyny jest zebranie cennego doświadczenia i walka w każdym meczu – od pierwszego do ostatniego gwizdka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *