Majowy week6 z Polską Futbol Ligą

Ten weekend rozpocznie spotkanie drużyny Olsztyn Lakers z Watahą Zielona Góra o godzinie 13.00 w sobotę. Na stadionie przy ul. Oczapowskiego 12 w Olsztynie, gospodarze postarają się o to, żeby nie zgubić punktów po raz pierwszy w tym sezonie. O zgodność meczu z regułami futbolu amerykańskiego zatroszczą się Alex Zarganis, Wojciech Ratajczak, Neil Kaplan, Aleksander Kwiatkowski oraz Bartek Marciniak.

Zapowiedź meczu: Olsztyn Lakers – Wataha Zielona Góra

Centrum meczowe: Olsztyn Lakers – Wataha Zielona Góra

Godzinę później Tychy Falcons podejmą u siebie zespół Lowlanders Białystok na stadionie przy ul. Zbawiciela 2. Mecz poprowadzą Krzysztof Walentynowicz, Hubert Romańczyk, Piotr Soczówka, Ewa Śmiłowska, Jacek Mucha, Kamil Przybyła, Adam Rączkowski i Łukasz Cichoń.

Zapowiedź meczu: Tychy Falcons – Lowlanders Białystok

Centrum meczowe: Tychy Falcons – Lowlanders Białystok

Niedzielę rozpoczną derby Warszawy. Mets i Eagles zmierzą się o godzinie 13.00 na Konwiktorskiej 6. Orły nadal walczą o swoją pierwszą wygraną w sezonie. Rozstrzygać spotkanie będą Piotr Soczówka, Hubert Romańczyk, Michał Cymara, Mikołaj Burzec, Neil Kaplan, Kamil Przybyła, Bartek Marciniak a także Damian Jurzyk.

Zapowiedź meczu: Warsaw Mets – Warsaw Eagles

Centrum meczowe: Warsaw Mets – Warsaw Eagles

O tej samej godzinie Tytani Lublin i Hammers Łaziska Górne stoczą bezpośredni bój o swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie. Tytani będą mieli przewagę własnego boiska, ponieważ spotkanie rozegra się na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie. Obsada sędziowska na ten mecz wygląda następująco: Marcin Szczepański, Aleksander Mieruszyński, Wojciech Ratajczak, Oliwia Kamieniecka oraz Jacek Mucha.

Zapowiedź meczu: Tytani Lublin – Hammers Łaziska Górne

Centrum meczowe: Tytani Lublin – Hammers Łaziska Górne

Mecz w Poznaniu został odwołany, zarząd Klubu Białe Lwy Gdańsk wraz ze sztabem trenerskim zespołu podjął decyzję o nieuczestniczeniu w meczu zaplanowanym na 14 maja br. pomiędzy Armią Poznań i Białymi Lwami Gdańsk.