MVP 10. kolejki LFA1

W minionej kolejce LFA1 oglądaliśmy aż cztery ciekawe spotkania. Dwa z nich okazały się dość jednostronne, natomiast w dwóch pozostałych, różnica wyniosła zaledwie kilka punktów. Patrząc na sam wynik, najbardziej wyrównane starcie oglądaliśmy w Poznaniu i to właśnie w szeregach tamtejszych Patriotów znaleźliśmy naszego MVP.

Najbardziej wartościowym zawodnikiem, którego wkład w zwycięstwo 28:23 nad Silesia Rebels był ogromny, został naszym zdaniem Przemysław Szukała. Linebackera Patriotów było na boisku pełno. Zatrzymywał ataki rywali, notował przechwyty, podwyższał za jeden punkt po przyłożeniach, a nawet błysnął w ataku, gdzie wystawiony na pozycji skrzydłowego potrafił dać poznaniakom kilka pierwszych prób. W minioną niedzielę udowodnił, że jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem i nawet przy problemach kadrowych ekipy z Wielkopolski, drużyna może liczyć na jego wsparcie w każdej z formacji.

Co ciekawe, dokładnie takie samo zdanie mieli nasi czytelnicy, którzy również uznali, że to Przemysław Szukała najbardziej wyróżnił się w 10. kolejce LFA1. Za swoimi plecami 22-latek pozostawił MVP pozostałych spotkań – Wiktora Ziębę z Panthers Wrocław, Przemysława Banata z AZS UWM Olsztyn Lakers oraz Filipa Świechowicza z Kraków Kings.

Leave a Reply

Translate »