MVP 13. kolejki LFA1

Przedostatnia już kolejka sezonu zasadniczego LFA1 przyniosła nam odpowiedź na pytanie, kogo obok Panthers Wrocław na pewno zobaczymy w półfinale rozgrywek. Tym zespołem są Lowlanders Białystok, którzy po pewnym triumfie 26:7 nad Seahawks Gdynia awansowali na drugie miejsce w tabeli, a spora w tym zasługa ich najlepszego biegacza.

Mikołaj Pawlaczyk nękał w niedzielę defensywę wicemistrzów Polski, wbijając Jastrzębiom dwa przyłożenia, w tym jedno szczególnie wyjątkowej urody po przebiegnięciu niemal całego boiska. I to właśnie running back Ludzi z Nizin zostaje naszym niekwestionowanym numerem jeden po 13. kolejce rozgrywek, która jak widać wcale nie przyniosła mu pecha.

Po raz kolejny nasz wybór pokrył się z decyzją czytelników. W głosowaniu kibiców także zwyciężył Mikołaj Pawlaczyk, co jeszcze bardziej pokazuje jego udział w rozbiciu 3-krotnych mistrzów naszego kraju. Reprezentant Polski wyprzedził MVP pozostałych meczów minionej kolejki – Christophera Jones’a z Rhinos Wyszków i Szymona Adamczyka z Panthers Wrocław.

;

MVP 13.kolejka LFA1 - Liga Futbolu Amerykańskiego

Leave a Reply

Translate »