MVP 3. kolejki LFA1

Trzeci weekend zmagań na poziomie LFA1 był najintensywniejszy z dotychczasowych. Rozegrano aż pięć spotkań, ale naszym zdaniem wybór MVP był oczywisty.

Niekwestionowanym liderem Panthers Wrocław w szlagierowej potyczce z Seahawks Gdynia był Timothy Morovick. Amerykanin to prawdziwa gwiazda mistrzów Polski, co udowadnia w każdym spotkaniu. W miniony weekend stanął naprzeciw najmocniejszego z możliwych krajowych rywali i zaprezentował się znakomicie – dwa przyłożenia biegowe i dwa podania na touchdown dały mu tytuł MVP 3. kolejki LFA1 zdaniem redakcji Halftime.pl.

Nasi czytelnicy ponownie mieli nieco inne zdanie. Ze wspomnianego starcia Panthers – Seahawks bardziej przypadła im do gustu znakomita postawa w defensywie Szymona Adamczyka, lecz to nie do niego wędruje wyróżnienie. W głosowaniu minimalnie od Adama Dobkowskiego z Warsaw Sharks, lepszy okazał się bowiem młody wide receiver Kraków Kings Bernard Wiązania. Utalentowany futbolista zanotował dwa przyłożenia przeciwko Wilkom Łódzkim i trzeba przyznać, że efektownie wchodzi w sezon 2018, oby tak dalej!

 

Leave a Reply

Translate »