MVP 4. kolejki LFA1

W trzech pierwszych kolejkach opinia naszych czytelników różniła się od tego, kto zdaniem naszej redakcji był najlepszym graczem weekendu w rozgrywkach LFA1. Teraz po raz pierwszy jesteśmy z Wami zgodni – MVP 4. kolejki zostaje Zachary Blair!

Potyczka Lowlanders Białystok z Tychy Falcons miała sprawić gościom z Podlasia nieco problemów, lecz dzięki świetnej postawie defensywy, „Ludzie z Nizin” pewnie wygrali drugi mecz w tym sezonie. Zachary Blair ze świetnej strony pokazuje się już od pierwszego tegorocznego spotkania, a przeciwko „Sokołom” jego determinacja i szybkość wymusiły błąd formacji specjalnej tyszan, dzięki czemu Amerykanin swój znakomity występ potwierdził wywalczeniem safety.

Blair to bez dwóch zdań jedno z najlepszych przedsezonowych wzmocnień składu spośród wszystkich klubów Ligi Futbolu Amerykańskiego i śmiało można określić go mianem „Beast From The East”, co docenili nasi czytelnicy. W facebookowym głosowaniu linebacker Lowlanders pozostawił w tyle innych wyróżniających się zawodników 4. kolejki – Jana Budzińskiego z Patriotów Poznań i Damiana Belicę z Silesia Rebels.

Poprzedni MVP:

1. kolejka
2. kolejka
3. kolejka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *