MVP 6. kolejki LFA1

Kolejny weekend zmagań na najwyższym poziomie Ligi Futbolu Amerykańskiego za nami. Oprócz dwóch bardzo jednostronnych widowisk oglądaliśmy także zaciętą rywalizację w Łodzi i to właśnie z tego spotkania wytypowaliśmy naszego MVP.

Domeną Patriotów Poznań jest w tym sezonie zdecydowanie gra podaniowa. Ogromną rolę w ekipie z Wielkopolski odgrywa więc rozgrywający Witold Gajewski, który z meczu na mecz udowadnia swój ogromny potencjał. Dzięki niemu skrzydłowi z Poznania także mogą rozwijać skrzydła i notować kolejne przyłożenia. W meczu z Wilkami Łódzkimi Patrioci zwyciężyli właśnie między innymi dzięki zabójczo skutecznej grze górą, a przyłożenia po dograniach Gajewskiego notowali Jan Budziński (dwa) oraz Maurycy Wawrzyniak.

Nasi czytelnicy docenili natomiast spektakularny triumf Lowlanders Białystok nad AZS UWM Olsztyn Lakers. Swoją szansę w tym starciu wykorzystał running back Ludzi z Nizin, Krzysztof Czaplejewicz. Został on autorem dwóch przyłożeń biegowych, które potwierdzają jego bardzo dobrą postawę w przebiegu całego spotkania.

Poprzedni MVP:

1. kolejka
2. kolejka
3. kolejka
4. kolejka
5. kolejka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *