Myślimy o tu i teraz

26 maja zapraszamy serdecznie na Stadion Ogniwo Sopot! Rozegra się tam spotkanie dwóch świetnych futbolowych drużyn. Zmierzą się ze sobą Seahawks Gdynia oraz Kraków Kings. Niech nie zwiedzie was pozycjonowanie drużyn w tabelach. Mimo drugiego miejsca w grupie północnej Gdyni i ostatniego miejsca w grupie południowej Kings zapowiada się ciekawy mecz!

Seahawks sprowadizli nowego rozgrywającego. Zmiażdżyli Rhinos w ostatnim meczu. Jakub Mazan ciągle jest pierwszy w tabeli względem zdobytych punktów. Są w gazie, są niebezpieczni. Choć ciągle w cieniu Panthers, głodni są pierwszego miejsca w grupie i na pewno będą próbowali je wyszarpać, dlatego każda wygrana się liczy. Nie pozwolą Kings na wygraną na wyjeździe. Ciekawi mnie jak zgranie nowego QB z gdyńskimi zawodnikami. Narazie jest to końcówka sezonu, ale będzie to kluczowe w fazie playoffs. Możemy być pewni, że w niedzielę Jastrzębie pokażą kawał dobrego futbolu.

„To nasz ostatni mecz domowy, w sezonie zasadniczym. Kings są solidną drużyną, wiedzą jak smakuje zwycięstwo. Podchodzimy do meczu chłodno, myślimy o tu i teraz, szanując przeciwnika. Ostatnio gościliśmy Kings w 2015 r., kiedy to nasza ówczesna druga drużyna – Seahawks Sopot, przegrała finał PLFA I. Oczywiście, to było dawno temu, ale mecz był bardzo emocjonujący, dlatego mam nadzieje na ciekawe widowisko.”Patryk Markowski, Seahawks Gdynia.

Kraków zmierzył się w zeszłym tygodniu z Tychami. I odbił się od nich jak piłeczka kauczkowa od ściany. Królom w tym sezonie idzie co najwyżej średnio. Grają poniżej swoich możliwości, a szanse na playoffs powoli znikają. Jednak jest nadzieja i muszą grać do końca. Jeżeli będą konsekwentnie realizować założenia trenerskie, zachowają chłodną głowę i złapią momentum na początku meczu, mają szansę. Oby nadmorskie powietrze nie namieszało im w głowach.

„Pozostały nam dwa mecze żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Chcemy udowodnić kibicom i sobie, że stać nas na więcej niż pokazaliśmy do tej pory.”Marek Gil, Kraków Kings

Leave a Reply

Translate »