Podsumowanie półfinałów JLFA

Sezon futbolowy 2019 w Polsce powoli dobiega końca. W ostatni weekend mieliśmy przyjemność oglądać półfinały rozgrywek JLFA. Wiele młodych talentów miało okazję wykazać się na boisku w walce o wysoką stawkę jaką oczywiście jest wielki finał. Bielawa Owls zmierzyli się z Lowlanders Białystok, a Panthers Wrocław podjęli Armiadę.

Bielawa Owls 26 Lowlanders Białystok 0

Bielawa Owls nie zamierzali zatrzymać się przed finałem. Pewnie pokonali Lowlanders i po raz kolejny meldują się w finale JLFA. Więcej o przebiegu tego spotkania możecie dowiedzieć się z poprzedniego artykułu na naszej stronie : https://halftime.pl/juniorzy-lowlanders-wracaja-z-bielawy-na-tarczy-pozostaje-walka-o-braz/ .

Panthers Wrocław 46 Armiada 13

Drugi półfinał również nie zaskoczył. Pantery są głodne zwycięstwa i pokazują to na każdym kroku. Pewnie pokonali debiutującą w rozgrywkach juniorskich Armiadę. Zwycięstwo zapewniło im, po raz kolejny, udział w finale rozgrywek juniorskich. Znowu zmierzą się z niepokonanymi Sowami. Czy tym razem uda im się pokonać gości z Bielawy? To wszystko roztrzygnie się już niedługo na boisku Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu.

„Wiedzieliśmy że Armiada przyjedzie zdeterminowania i głodna wygranej dlatego do tego meczu przygotowywaliśmy się już od momentu wygranej z Kings. Trener Samel zrobił świetną robotę w ofensywie i nie licząc małych błedów zagrali świetny mecz. Od strony defensywnej wiedziałem że kluczem do wygranej będzie utrzymanie dwóch dobrze biegających rozgrywających w pockecie i wywieranie na nich jak największej presji co w pierwszej połowie wychodziło nam bardzo dobrze. W drugiej części spotkania w szeregi defensywy ewidentnie wkradło się rozluźnienie co zaowocowało 2 straconymi przyłożeniami i niepotrzebnymi karami. Jeżeli chcemy powstrzymać Owls przed zdobyciem kolejnego mistrzostwa nie możemy sobie pozwolić na takie błędy. Armiadzie dziękujemy za ciekawy mecz i walkę do końca oraz życzymy powodzenia w kolejnym meczu. ” Przemysław Lewszyk, trener Panthers Wrocław J.

Leave a Reply

Translate »