Pojedynki z Przemyśl Bears traktujemy zawsze bardzo prestiżowo

[vc_row][vc_column][vc_column_text]W nadchodzący weekend, czeka nas już piąta kolejka zmagań w LFA2. Sobota 22ego przyniesie nam ciekawy mecz. Przemyśl Bears zmierzą się z Rzeszów Rockets. Spotkanie odbędzie się przy ulicy Wyspiańskiego 22 w Rzeszowie o godzinie 18stej.

Przemyśl Bears udało się zwyciężyć ostatni mecz przeciwko Tytanom. Była to dla nich historyczna wygrana, pierwsza w formacie 11-osobowym. Przed Niedźwiedziami jeszcze długa droga, ale każde spotkanie daje im wiele doświadczenia. Nie będą w tym spotkaniu faworytem, ale solidna defensywa i konsekwentny atak powinny dać im szanse powalczyć. Przyjadą do Rzeszowa z chęcią kolejnej wygranej i wysokim morale, co od razu czyni ich groźniejszą drużyną.

„Wraz z tym spotkaniem osiągniemy półmetek tegorocznej edycji LFA 2. Z jednej strony jesteśmy zadowoleni, po pierwsze to nasz debiut w jedenastoosobowym futbolu. Po drugie z odniesionego niedawno, pierwszego zwycięstwa. Do Rzeszowa jedziemy bez kilku kluczowych zawodników, których brak postaramy się uzupełnić pierwszoroczniakami. Spodziewamy się trudnego meczu z rywalem, z którym rozegraliśmy już sporo spotkań, ale nigdy w „jedenastkach”. Cieszymy się, że będziemy mogli rozpocząć nowy rozdział rywalizacji przemysko-rzeszowskiej.”Bartosz Wardęga, Przemyśl Bears.

Rzeszów Rockets przegrali ostatnie spotkanie przeciwko Silesi Rebels. Jednak w pierwszym meczu pokonali Tytanów Lublin aż 49 do 0. Rakiety potrafią zdobywać punkty, tak jak i postawić twardą defensywę. Mieli czas, żeby poprawić błędy które pojawiły się w starciu z Rebeliantami. Wracają mocniejsi i nie zamierzają oddać wygranej na własnym boisku, zwłaszcza, że wystąpią tam w roli faworyta. Zpowiada się solidna dawka futbolowych emocji!

„Pojedynki z Przemyśl Bears traktujemy zawsze bardzo prestiżowo, podchodzimy do nich z należytą powagą. Ten sobotni będzie szczególny pod kilkoma względami. Przede wszystkim dlatego, że po raz pierwszy spotkamy się w formule 11-osobowej, a ponadto Bears przyjeżdżają do nas na fali pierwszej historycznej wygranej w tej formule, co sprawia, że będą jeszcze groźniejsi. Dla nas, to po porażce na Śląsku szansa na powrót na właściwe, zwycięskie tory oraz początek serii spotkań, która może dać nam pierwsze historyczne play-offy. Na tym się skupiamy. Najbliższy mecz jest dla nas bardzo ważny i postaramy się udowodnić, że jesteśmy lepszą z Podkarpackich drużyn.”Michał Tittinger, Rzeszów Rockets.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6902″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”https://halftime.pl/typer-lfa2/”][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *