Polska Futbol Liga – week 10

Weekend rozpocznie się starciem na szczycie tabeli grupy południowej PFL2. O godzinie 14.00 na stadionie przy ul. Boguckiej 6 w Wieliczce zmierzą się lokalni Dragons z Bielawą Owls. Sędziować to spotkanie będą Krzysztof Walentynowicz, Marcin Szczepański, Ewa Walentynowicz, Michał Cymara oraz Hubert Romańczyk.

Zapowiedź meczowa: Wieliczka Dragons – Bielawa OWLS

Centrum meczowe: Wieliczka Dragons – Bielawa OWLS

Dwie godziny później na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie zobaczyć będzie można kolejne dwie drużyny w tabeli, czyli Tytani Lublin i Jaguars Kąty Wrocławskie. Rozstrzygać to starcie będą Wojciech Ratajczak, Jan Pruszkowski, Marcin Michałowski, Magdalena Szymko i Patryk Żak.

Zapowiedź meczowa: Tytani Lublin – Jaguars Kąty Wrocławskie

Centrum meczowe: Tytani Lublin – Jaguars Kąty Wrocławskie

Niedzielny kalendarz wprawi w ruch mecz z dołu tabeli grupy północnej PFL2. Gospodarze, czyli Białe Lwy Gdańsk, o godzinie 13.00 przy ulicy Górskiego 1 w Gdańsku powalczą o swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie z Watahą Zieloną Górą, czyli zespół, który swoją pierwszą wiktorię w sezonie odnotował właśnie przeciwko Białym Lwom. Obsada sędziowska na to spotkanie wygląda następująco: Hubert Romańczyk, Aleksander Mieruszyński, Krzysztof Szmyt, Kamil Greń i Marcin Szczepański.

Zapowiedź meczowa: Białe Lwy Gdańsk – Wataha Zielona Góra

Centrum meczowe: Białe Lwy Gdańsk – Wataha Zielona Góra

O godzinie 15.00 w niedzielę Warsaw Mets podejmą na stadionie przy ulicy Konwiktorskiej 6 w Warszawie Tychy Falcons. O zgodność gry z przepisami zadbają Krzysztof Walentynowicz, Jan Pruszkowski, Michał Cymara, Ewa Walentynowicz, Łukasz Cichoń, Stanisław Radziński a także Piotr Czerniejewski.

Zapowiedź meczowa: Warsaw Mets – Tychy Falcons

Centrum meczowe: Warsaw Mets – Tychy Falcons

Godzinę później na Stadionie Miejskim w Białymstoku Lowlanders postarają się zgodnie z oczekiwaniami pokonać Warsaw Eagles. Sędziami tego meczu będą Piotr Soczówka, Stanisław Goździk, Aleksander Kwiatkowski, Oliwia Kamieniecka, Jacek Mucha, Wojciech Ratajczak i Damian Jurzyk.

Zapowiedź meczowa: Warsaw Eagles – Lowlanders Białystok

Centrum meczowe: Warsaw Eagles – Lowlanders Białystok