Porażka nie wchodzi w grę

Nadchodzący weekend będzie dla fanów futbolu ciekawy. Oprócz ostatniej kolejki LFA2 będzie dane nam jescze oglądać piątą kolejkę ligi rozwojowej LFA9. Jednym ze spotkań będzie starcie Barbarians Koszalin i Mustangs Płock, które odbędzie się w niedzielę 8 września przy ulicy Polnej 10 w miejscowości Kretomino. Zapraszamy serdecznie!

Barbarians przegrali w zeszły weekend spotkanie przeciwko Mets B. Jednak pamiętać trzeba, że mecz skończył się różnicą jedynie jednego przyłożenia. Barbarians stawiali opór zarówno Mets jak i Archers w pierwszym spotkaniu, gdzie przegrali dopiero po dogrywce. Wszystko wygląda lepiej niż w poprzednim sezonie, jednak wciąż pojawiają się błędy. Poprawa i konsekwenta praca powinny prędzej czy później przynieść im zwycięstwo. W tym tygodniu podejmą Mustangs Płock, którzy debiutują w organizacji jaką jest LFA. Mają szanse na zwycięstwo i z pewnością dadzą z siebie wszystko by ją wykorystać.

Mustangs wygrali swoje ostatnie spotkanie przeciwko Grizzlies Gorzów Wielkopolski. Zwyciężyli przewagą dwóch przyłożeń. W swoim pierwszym spotkaniu posobnie jak Barbarians przegrali z Mets B różnicą jednego przyłożenia. Mustangi posiadają doświadczenie i wiedzą jak szkolić zawodników. W tej chwili z bilansem 1-1 zajmują drugie miejsce w grupie północnej LFA9. Wygrana w nadchodzącym spotkaniu umocniłaby ich na tym miejscu. Kto zwycięży? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę.

„Jesteśmy bardzo zmotywowani na mecz z Barbarians. Wiemy, że żadna porażka nie wchodzi w grę. Z meczu z Grizzles wyciagnelismy wnioski i pooprawilismy błędy. Mamy też kilka nowych zagrywek na najbliższy mecz. Oglądaliśmy jak gra nasz przeciwnik, wiemy jak wykorzystać ich bledy zarówno w ofensywie jak i defensywie.” – Kacper Bogdański, Mustangs Płock.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *