Pozostać w grze o playoffy

Nadchodzący weekend futbolowych zmagań z pewnością zapewni nam wiele emocji. Jedno ze spotkań jakie dane nam będzie oglądać to pierwsze w tym sezonie starcie Miners Wałbrzych oraz Białych Lwów Gdańsk.

Miners Wałbrzych weszli w sezon niemal perfekcyjnie. Rozpoczęli od bilansu 3-0 i przez chwilę nawet byli liderem grupy zachodniej. Kiedy jednak doszło do starcia z Armadą, klub ze Szczecina okazał się znacząco lepszy. Mimo wszytsko Miners rozgrywają naprawdę dobre zawody i najprawdopodobniej zameldują się w playoffs. Nadchodzący mecz będzie dla nich ważny, muszą wygrywać każde możliwe spotkanie żeby nie poczuć na karku oddechu Angels, którzy także dają z siebie wszytsko by liczyć się jeszcze w wyścigu o fazę po rundzie zasadniczej. Wałbrzyski klub rozegra nadchodzące spotkanie u siebie co daje im dużą przewagę. Do tego możemy doliczyć solidną ofensywę oraz defensywę co czynić będzie z nich spore wyzwanie dla drużyny gości.

Białe Lwy w ostatnim spotkaniu poniosły bardzo wysoką porażkę przeciwko Armadzie. Na tą chwilę pozostało im już tylko zbieranie doświadczenia meczowego i eliminacja błędów. Jednak możemy się spodziewać, że nie dadzą się łatwo pokonać i dzadzą nam oglądać takie spotkanie jakie miało miejsce w Gdańsku przeciwko Angels. Przed klubem z północy długa droga do Wałbrzycha, oby podróż nie wybiła ich z rytmu i na boisku będą mogli zaprezentować swoje sto procent. Możemy się spodziewać solidnej dawki futbolowych emocji.

„Do meczu z Miners wychodzimy zmotywowani i przygotowani. Mimo wcześniejszych przegranych chcemy pokazać, że Białe Lwy stać na zwycięstwo. Kluczem do tego jest na pewno konsekwentna gra w obronie, która umożliwi naszej ofensywie jak najlepszą pozycję na boisku. Jesteśmy dobrej myśli i nie możemy się już doczekać spotkania w Wałbrzychu.”Konrad Stępień, Białe Lwy Gdańsk.

Leave a Reply

Translate »