Rhinos z nadzieją na pierwsze zwycięstwo

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6498″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://halftime.pl/typerlfa/”][vc_column_text]Ósma kolejka najlepszej klasy rozgrywkowej futbolu amerykańskiego w Polsce przyniesie nam ważne i widowiskowe spotkania. Jedno z nich odbędzie się 19ego maja w niedzielę, o godzinie 14 przy ulicy Tadeusza Kościuszki w Wyszkowie. Zmierzą się tam tamtejsi Rhinos z głodnymi zwycięstwa Towers Opole.

Towers wygrali dwa ostatnie mecze. Biegną wręcz w kierunku playoffs, ale jak wiadomo, w sporcie wszystko może się zdarzyć, więc dobre zamknięcie sezonu jest dla opolan kluczowe. Przed nimi starcia z Wyszkowem, Zieloną Górą i na koniec z Tychami. Pierwsze dwa mecze są najważniejsze, bo Wieże mają szansę wygrać je bez większych problemów. Z tych powodów możemy się spodiewać, że przyjadą na batalie z Rhinos w bardzo bojowych nastrojach. Skupienie i konsekwencja powinny być kluczem do wygranej w niedzielę. Towers grają niezły futbol, obyśmy zobaczyli go również w ich następnym spotkaniu.

Przed nami pierwszy z trzech wyjazdowych meczy. Dla nas bardzo ważny bo będzie decydował o tym czy przedłużymy swoje szanse na udział w playoffs. Nosorożce po ostatniej porażce będą chcieli się zrehabilitować grając na własnym boisku. Dla nich to jeden z meczy który decyduje o być lub nie być w LFA1. Jedziemy tam mocno przygotowani z szacunkiem do rywala ale z nadzieją na powrót do Opola z tarczą.” – Grzegorz Rutkowski, Towers Opole.

Rhinos Wyszków staną przed beniaminkiem z nadzieją na pierwsze zwycięstwo. Jest na to jakaś szansa. Nosorożce mają więcej doświadczenia w najwyższej klasie rozgrywkowej, co może przeważyć szalę zwycięstwa na ich stronę. Jednak prawdopodobieństwo takiego scenariusza jest dosyć niewielkie. Możemy być pewni, że gospodarze nie oddadzą spotkania bez walki. Osobiście myślę jednak, że decydującym meczem dla klubu z Wyszkowa będzie starcie z Wilkami Łódzkimi 25ego maja. Wtedy najprawdopodobniej roztrzygnie się, która drużyna pożegna się z LFA1 i zawita na zapleczu ligi. Czeka nas naprawdę ciekawa końcówka sezonu![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6705″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://halftime.pl/typerlfa/”][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *