Sezon LFA2 ma się już ku końcowi

Sezon LFA2 ma się już ku końcowi. Niedługo wystartują playoffs, ale do tej pory będzie dane nam zobaczyć jeszcze kilka ciekawych spotkań. W niedzielę 25ego sierpnia na Stadionie Lekkoatletyki i Rugby w Gdańsku odbędzie się rewanżowe spotkanie między klubami z dolnej stawki grupy zachodniej. Białe Lwy Gdańsk podejmą u siebie Jaguars Kąty Wrocławskie. Będzie się działo!

Ostatnie spotkanie między tymi drużynami skończyło się dla Białych Lwów dosyć wysoką przegraną. Jednak trzeba pamiętać, że był to dla nich mecz wyjazdowy, a te zawsze stanowią większą trudność. Można także zwrócić uwagę, że Gdański klub zdecydowanie lepiej gra u siebie. W obu spotkaniach które rozegrali do tej pory na swoim boisku wyglądali owiele lepiej niż podczas spotkań z tymi samymi drużynami na wyjazdach. Głównym atutem Białych Lwów w tym sezonie jest defensywa, ale ofensywa z rozwojem sezonu zaczęła grać lepiej. Możemy być pewni, że będą bronić swojego domu aż do ostatniego gwizdka.

„W ostatnim spotkaniu ekipa Jaguars okazała się od nas lepsza, jednak wynieśliśmy z tej lekcji sporo nauki. Przeanalizowaliśmy błędy i jesteśmy gotowi do walki o swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.”Jakub Klimkiewicz, kapitan Białych Lwów Gdańsk.

Jaguars w tym sezonie udało się zwyciężyć jedynie jedno spotkanie i było to właśnie przeciwko gospodarzom nadchodzącego rewanżu. Jaguars nie grają rewelacyjnie. Widać w ich grze wiele do poprawy. Jednak potrafią zdobywać punkty, zarówno z ataku jak i z obrony co pokazali już w poprzednim starciu obu drużyn. Jak będzie tym razem? Czy mecz wyjazdowy znów roztrzygnie się na ich korzyść, a może Białe Lwy będą świętować w niedzielę pierwsze zwycięstwo w futbolu jedenstoosobowym? Przekonamy się już niedługo!

Leave a Reply

Translate »