Typer LFA1 2019 czas rozpalić emocje!

LV BET Zakłady Bukmacherskie i Halftime.pl prezentują TYPER LFA1 2019

Portal Halftime.pl w kooperacji z LV BET Zakłady Bukmacherskie przedstawia Typera, na którego czekali wszyscy fani futbolu amerykańskiego w Polsce. Biorąc udział w naszej zabawie otrzymacie możliwość typowania wyników wszystkich meczów sezonu zasadniczego, a także playoffs w najwyższej klasie rozgrywkowej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Poza wyższym wymiarem emocji sportowych, na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatorów konkursu.

Zasady zabawy są bardzo proste. Aby wziąć udział wystarczy stworzyć swoje konto na stronie https://halftime.pl/typerlfa/ Po zalogowaniu zarejestrować swoje typy. Każdy mecz, w którym uda się poprawnie wytypować zwycięzcę wart jest jeden punkt. Idealne wytypowanie dokładnego wyniku pozwoli na zdobycie aż trzech punktów. Dodatkowy, jednorazowy, pięciopunktowy bonus na start otrzyma każdy uczestnik zabawy, który zarejestruje się na stronie partnera LV BET Zakłady Bukmacherskie za pośrednictwem linku – http://bit.ly/2VPFjIn. Ta opcja z pewnością zainteresuje amatorów mocniejszych wrażeń. Jeśli stworzysz swoje konto na LV BET Zakłady Bukmacherskie korzystając z linku polecanego przez Halftime.pl możesz otrzymać na start 20zł bez depozytu, które możesz wykorzystać do obstawiania meczów LFA oraz wielu innych. Wiemy, że na to czekaliście. Życzymy częstych i wysokich futbolowych wygranych!

Do startu nowego sezonu pozostało zaledwie kilka dni. To idealny moment, aby przygotować się na typowanie. Dzięki współpracy LV BET Zakłady Bukmacherskie z Halftime.pl najbliższe futbolowe miesiące będą jeszcze bardziej ekscytujące!

REGULAMIN TYPERA

1. Organizatorem Konkursu jest portal https://halftime.pl (dalej: „Organizator”). Fundatorem nagród jest LV BET– Zakłady Bukmacherskie.
2. Czas trwania typera: od 23.03.2019 do 29.06.2019.
3. Gracze zbierają punkty obstawiając mecze LFA1. Wygrany zakład obejmujący zdarzenie z Liga Futbolu Amerykańskiego – LFA1 jest premiowany punktami liczonymi według wzoru: 3pkt za poprawny wynik. 1pkt. za wygrany mecz
4. Dodatkowo istnieje możliwość zdobycia małych punktów (5pkt). Punkty te dodane zostaną uczestnikom rejestrującym się na stronie partnera LV BET Zakłady Bukmacherskie za pośrednictwem linku – http://bit.ly/2VPFjIn
5. W zabawie mogą wziąć jedynie udział osoby zarejestrowane na stronie halftime.pl oraz lvbet.pl.
6. W przypadku tej samej ilości punktów, o wygranej decydują małe punkty zdobyte za rejestrację w systemie LV BET (pkt. 4), a w dalszej kolejności czas oddania pierwszego typu.
7. Wszyscy gracze spełniający regulaminowe wymagania dotyczące promocji, automatycznie kwalifikują się do uczestnictwa w konkursie.
8. Nagrody za pierwsze trzy miejsca w typerze zostaną dostarczone przez właściciela portalu halftime.pl.
9. Portal halftime.pl zastrzega sobie prawo zamknięcia konta gracza w przypadku dowodu nadużycia.
10. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem portalu halftime.pl.
11. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszelkie decyzje podjęte przez portal halftime.pl są rozstrzygające.

Comments (2)

  1. Czy nie lepiej dla half-time, żeby linki zewnętrzne otwierały się w nowej karcie? Teraz kliknięcie w link powoduje wyjście z Waszej strony, a to chyba niepożądany proces 🙂

Leave a Reply

Translate »