Typer LFA1 2020 – ogłoszenie laureatów

Portal Halftime.pl w kooperacji z LV BET Zakłady Bukmacherskie w sezonie 2020 prowadził zabawę o nazwie #TyperLFA na którego czekali wszyscy fani futbolu amerykańskiego w Polsce.

Biorąc udział w naszej zabawie otrzymaliście możliwość typowania wyników wszystkich meczów sezonu zasadniczego, a także playoffs w najwyższej klasie rozgrywkowej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Poza wyższym wymiarem emocji sportowych, na najlepszych czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatorów konkursu.

Zasady zabawy były bardzo proste. Aby wziąć udział wystarczyło stworzyć swoje konto na stronie https://halftime.pl/lfa1/typer-lfa1/ oraz na stronie partnera LV BET Zakłady Bukmacherskie za pośrednictwem linku – REJESTRACJA W LV BET Po zalogowaniu zarejestrować swoje typy. Każdy mecz, w którym udało się poprawnie wytypować zwycięzcę wart był jeden punkt. Idealne wytypowanie dokładnego wyniku pozwoliło na zdobycie aż trzech punktów. Jeśli stworzyłeś swoje konto na LV BET Zakłady Bukmacherskie korzystając z linku polecanego przez Halftime.pl mogłeś otrzymać na start 20zł bez depozytu, które możesz wykorzystać do obstawiania w systemie LV BET!

W dniu dzisiejszym prezentujemy laureatów drugiej edycji #TyperLFA. Informujemy również, że brak aktywnego konta w systemie LV Bet będzie równoznaczne wykluczeniem z listy laureatów.

Z tej okazji zapraszamy was również do wzięcia udziału w IV edycji LV Typera!