Utrzymać koncentrację do końca

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Już w najbliższą niedzielę w Rzeszowie miejscowi Rockets podejmą na własnym stadionie ekipę Hammers Łaziska Górne. Zmierzy się ze sobą zatem druga i trzecia drużyna grupy wschodniej LFA2.

Rzeszów Rockets mają w tym sezonie za sobą już trzy spotkania. Rzeszowanie odnotowali dwa pewne zwycięstwa – 49:0 nad Tytanami Lublin i 34:6 nad Przemyśl Bears. Jedynej porażki doznali w meczu ze zdecydowanymi liderami grupy – 10:31 z Silesia Miners. Z bilansem 2-1 „Rakiety” plasują się na drugim miejscu dywizji wschodniej, które jest premiowane awansem do fazy play-off. Rockets z pewnością zrobią wszystko, żeby co najmniej utrzymać tę lokatę i przystąpią do starcia z Hammers w roli faworytów.

„Hammers to dla nas mimo wszystko pewnego rodzaju niewiadoma, owszem graliśmy przeciwko sobie mecze sparingowe, analizowaliśmy dotychczas rozegrane przez przeciwnika mecze ligowe ale to będzie pierwszy, ważny mecz o punkty, tak więc przystąpimy do niego w pełnym skupieniu. Wyniki tegorocznych spotkań LFA-2 pokazują, że powinniśmy być faworytami niedzielnej potyczki ale nauczeni doświadczeniem ostatniego meczu z Przemyśl Bears musimy od samego początku grać swój futbol we wszystkich jego fazach. 2 wygrane w trzech meczach to bardzo dobry start sezonu w naszym wykonaniu, liczymy na kontynuację serii w pojedynku z Hammers tym bardziej, że gramy przed własną publicznością. Ale tak jak mówiłem wcześniej: nie możemy zakładać, że mecz sam się wygra. Trzeba przystąpić do meczu z pełną koncentracją i grać na najwyższych obrotach. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że playoffs są w tym roku w naszym zasięgu i ponieważ Rockets jeszcze nigdy w tej fazie rozgrywek nie grali, zrobimy wszystko co w naszej mocy by ten upragniony cel osiągnąć.”Michał Tittinger, Rockets Rzeszów.

Hammers rozegrali do tej pory dwa zacięte spotkania. Najpierw po bardzo wyrównanym meczu wygrali z Przemyśl Bears 12:6, a następnie ulegli Tytanom Lublin 19:34. Żeby nadal liczyć się w walce o play-off „Młoty” muszą zacząć wygrywać. Do spotkania z Rockets z pewnością wyjdą zmotywowani.

„Przed nami 2 ciężkie spotkania. Na pierwszy rzut gramy spotkanie wyjazdowe z Rockets. Świetny start w rozgrywkach, drugie miejsce w grupie, są zdecydowanym faworytem. Dla nas ważne będzie utrzymać koncentrację do końca i starać się popełnić jak najmniej błędów – w szczególności w obronie”Rafał Grabowski, Hammers Łaziska Górne.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6902″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”https://halftime.pl/typer-lfa2/”][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *