Wakacyjny obóz sportowy młodzieżowej drużyny Archers Bydgoszcz

W dniach 15-20 lipca 2020 drużyna futbolu amerykańskiego Archers Bydgoszcz przeprowadza na obiektach Bydgoskiego Centrum Sportu wakacyjny obóz sportowy, przygotowujący młodzieżowców Łuczników do sezonu 2020 z rozgrywkach JLFA (Juniorskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego).

Główną areną przygotowań młodych futbolistów jest stadion przy ulicy Słowiańskiej 7. W trakcie obozu przygotowawczego blisko 30 juniorów Archers poprawia pod okiem doświadczonych trenerów swoje umiejętności techniczne, doskonali zgranie w poszczególnych formacjach, a także odbywa zajęcia teoretyczne na temat zasad i przepisów gry.

Zajęcia sportowe na stadionie przy ulicy Słowiańskiej odbywają w tym czasie także inne sekcje Archers: drużyna kobieca przygotowuje się w tym czasie do turnieju futbolu flagowego Beach Bowl, który odbędzie się 26 lipca w Kolbudach koło Gdańska, a drużyna minis (poniżej 14 roku życia) odbywa zajęcia rekreacyjno-ruchowe z elementami futbolu flagowego.

Do drużyn młodzieżowych Archers można dołączyć w każdym momencie. Chętni mogą zgłaszać się przez formularz kontaktowy na stronie:
https://www.bydgoszczarchers.com/rekrutacja

Leave a Reply

Translate »