Wielkie futbolowe widowisko!

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5738″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”http://bit.ly/2VPFjIn”][vc_column_text]W niedzielę czternastego kwietnia na Narodowym Stadionie Rugby, przy ulicy Kazimierza Górskiego 10 w Gdyni, będziemy mieli okazję zobaczyć starcie pomiędzy gdyńskimi Seahawks, a warszawskimi Mets.

Gdynianie podczas trzeciej kolejki nie rozegrali meczu co dało im więcej czasu na przygotowanie. Znając mentalność nadmorskiego klubu na pewno nie spoczęli na laurach i ostro przepracowali ten czas. Mogli także obejrzeć starcie warszawiaków z Wilkami Łódzkimi w którym nowopowstali Mets zaprezentowali się z dobrej strony. Na tą chwilę będzie to starcie na szczycie grupy północnej i SG będą chcieli jeszcze bardziej umocnić swoją pozycję lidera. Ostatnie dwa starcia rozegrali na naprawdę wysokim poziomie. Stawili opór świetnie grającym Falcons i zaczęli sezon z wysokiego C. Z pewnością nie odpuszczą tego meczu zwłaszcza, że grają u siebie. Wiele osób wątpiło w Seahawks, ale może się okazać iż są mocniejsi niż komukolwiek mogłoby się wydawać.

„Przygotowania do kolejnego spotkania trwają. Z meczu na mecz wyciągamy wnioski i poprawiamy błędy. Zdecydowanie będzie co oglądać, zwłaszcza że po stronie Warsaw Mets gra nasz poprzedni rozgrywający – Terrence Owens, który znany jest naszym kibicom a także zawodnikom Seahawks. To będzie niewątpliwie wydarzenie, które kibice powinni zobaczyć! Cieszymy się na to spotkanie, a także że rozegramy je na naszym boisku.”Patryk Markowski, dyrektor Seahawks Gdynia.

Warszawiacy pokonali słabsze Wilki w dobrym stylu. Faworytem nadchodzącego meczu będą zdecydowanie Jastrzębie, chociażby dlatego, że również wygrali z łódzką drużyną, pokonali także Falcons którym klub z miasta stołecznego uległ. Mets zdają sobie sprawę z poziomu i przewagi przeciwnika, ale jadą do Gdyni stoczyć walkę i nie oddadzą łatwo zwycięstwa gospodarzom. Warszawska drużyna powoli ujawnia swój potencjał, jeżeli zachowają skuteczność, ograniczą błędy oraz będą dobrze przygotowani, mogą zagrozić niejednej drużynie. Czeka nas wielkie futbolowe widowisko!

„Teraz kiedy osięgneliśmy cel jakim było pierwsze zwycięstwo drużyny, nasze skupienie i działania celują w zdobycie kolejnego zwycięstwa. Seahawks zaczęli sezon bardzo mocno i spotkanie przciwko nim w Gdyni będzie wielkim wyzwaniem. Jestem podekscytowany wizją tego jak nasi zawdonicy podejdą do tego wyzwania. Oczekuję od nas jako drużyny abyśmy weszli na wyższy poziom i zagrali najlepszy mecz do tej pory, a także abyśmy rywalizowali na najwyższym poziomie przeciwko jednej z najlepszych drużyn w Polsce.”Matheus Dias, Head Coach Warsaw Mets.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5718″ img_size=”750×579″ alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”https://halftime.pl/typerlfa/”][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *