Wyjdziemy gotowi do walki.

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6498″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://halftime.pl/wp-content/uploads/2019/04/970x90_amerykanski_futbol.jpg”][vc_column_text]W sobotę 11ego maja na stadionie miejskim w Wyszkowie odbędzie się spotkanie grupy północnej LFA1 pomiędzy Rhinos Wyszków, a Seahawks Gdynia. Zapraszam serdecznie na zapowiedź tego spotkania!

Rhinos podejmą u siebie nie byle kogo. Seahawks mimo spadku na drugie miejsce w grupie północnej są ciągle bardzo mocną ekipą. Klub z Wyszkowa musi bardzo dobrze przygotować się na to starcie. Może nie są faworytami, ale na pewno nie oddadzą meczu u siebie bez uporu i walki. Nosorożce wciąż nie wygrały jeszcze meczu, niewykluczone, że zagrają świetne spotkanie i wyszarpią upset win przeciwko Jastrzębiom. Jednak jest to dosyć mało prawdopodobne. To spotkanie natomiast może pokazać im błędy jakie muszą naprawić przed następnymi drużynami z którymi będą mogli powalczyć.

„Będzie to nasze pierwsze starcie z najbardziej utytułowaną drużyną w Polsce. Drużyna jest budowana na doświadczonych zawodnikach od wielu lat grających na polskim podwórku. Niewątpliwie są faworytami tego spotkania ale wyjdziemy gotowi do walki. Zmieniliśmy koncepcje ataku, która zupełnie nie działa przez ostatnie 4 spotkania. Będzie to świetny moment aby to wprowadzić i sprawdzić w jednym z najtrudniejszych z możliwych opcji w tym sezonie. Liczymy na fajny mecz rozegrany w atmosferze fair play.”Piotr Wykowski, Rhinos Wyszków.

Seahawks podnoszą się po bolącej porażce z Panthers. Już wiemy, że na pozycji rozgrywającego, Philipa Juhlina zastąpi Jason Smith. Jason występował wcześniej w pierwszej dywizji NCAA oraz na boiskach CFL. Ten wszechstronny zawodnik oprócz roli QB jest także w stanie grać na pozycjach wide receivera oraz defensive backa. Mecz przeciwko Rhinos jest dla gdynian doskonałą okazją na ogranie nowego nabytku. Jadą do wyszkowa po zwycięstwo i raczej nie powinni mieć problemów z jego zdobyciem. Wiele par oczu jest teraz skierowanych na Seahawks, oby udowodnili wszytkim którzy mają wątpliwości, że nie ma się czego obawiać.

„Ostatnie porażki i sytuacja w drużynie nie podcięła nam skrzydeł. Wręcz przeciwnie, zmotywowały nas do jeszcze cięższej pracy. Dołącza do nas Jason, który jest bardzo wszechstronnym graczem. Mamy nadzieje, ze szybko zintegruje się z drużyną i wkrótce wrócimy ze zdwojoną siłą. Nigdy nie lekceważymy przeciwnika, ale do Wyszkowa jedziemy pewni siebie – chcemy pokazać wszystkim, którzy w nas zwątpili, ze nigdy nie lekceważy się serca mistrza.” Agata Lipińska, Seahawks Gdynia.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5718″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://halftime.pl/typerlfa/”][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *