Zeszłoroczny rewanż

Kolejna kolejka LFA2 nadchodzi a z nią kolejne ciekawe spotkanie. Jaguars Kąty Wrocławskie podejmą u siebie Białe Lwy Gdańsk. Zapowiada się ciekawe futbolowe widowisko!

Jaguars Kąty Wrocławskie przegrali swój ostatni mecz przeciwko Armadzie Szczecin. Pomimo dwóch zdobytych przyłożeń nie byli w stanie zatrzymać rozpędzonej Armady. Jaguary mają już dwie porażki na koncie i szanse na zdobycie pierwszej wygranej. Podejmą u siebie Białe Lwy które mają taki sam bilans meczów (0-2), lecz Jaguars zdobyli więcej oraz stracili mniej punktów niż goście z północy. Jeżeli poprawią swoje błędy z zeszłych spotkań mają szanse wygrać. Będą także posiadać w tym spotkaniu przewagę własnego boiska, co powinno dać im tylko solidną motywację do wygranej.

„Dla obu drużyn, jest to wyjątkowo ważny mecz. Gdańszczanie zarówno jak i my obecnie posiadają bilans 0-2. Ten mecz jest kluczowy aby odwrócić trend w Tabeli i złapać odpowiednie momentum. Do tego meczu przygotowujemy się od naszego pojedynku z Armadą, staraliśmy się przeanalizować nasze błędy aby być przygotowanym na potyczkę z Białymi Lwami. Jestem przekonany że Trener Mike Ricci na pewno przygotował dla nas parę niespodzianek i szczerze tak jak cała nasza drużyna nie mogę doczekać się meczu.”Head Coach Paweł Kaźmierczak

Białe Lwy Gdańsk boleśnie przegrały dwa ostatnie spotkania. W dwóch meczach udało im sę zdobyć jedynie jedno przyłożenie. Dużym atutem Lwów jest defensywa, będzie to najprawdopodobniej ich „as w rękawie” przeciwko drużynie z Kątów Wrocławskich. Poprawa błędów oraz dobra dyspozycja ofensywy mogą dać im zwycięstwo w sobotnim meczu. Pomimo tego, że będzie to spotkanie na dole tabeli grupy zachodniej LFA2 możemy spodziewać się dużego wydarzenia i sportowych emocji.

„Białe Lwy jadą na południe Polski by w sobotę podjąć Kąty Wrocławskie. Będzie to rewanż za półfinał zeszłorocznych rozgrywek LFA9. Kąty są dobrze prowadzoną drużyną z bardzo silną formacją ofensywną. Nie możemy się doczekać nadchodzącego wyzwania i mamy nadzieję, że będziemy cieszyć się wygraną podczas długiej podróży powrotnej do Gdańska. Obie drużyny będą głodne zwycięstwa i oczekujemy zaciętej walki.” – Michael Ricci, trener główny Białych Lwów Gdańsk.

Leave a Reply

Translate »