Zrealizować plan w 100%

W niedzielę, 15ego września, na stadionie KS Bielawianka Bielawa, przy ulicy sportowej 10 odbędzie się spotkanie na szczycie grupy południowej LFA9. Bielawa Owls podejmą u siebie Tychy Falcons B. Obie drużyny jeszcze nie przegrały w tym sezonie ligi rozwojowe, a także reprezentują sobą wysoki poziom. Zapowiada się ciekawe spotkanie!

W ostatnim spotkaniu Owls wygrali z debiutującymi Renegades. Doświadczona drużyna gra dobry i pewny futbol i na tą chwilę pewnie prezentują się na pierwszym miejscu swojej grupy. Podejmą u siebie Sokoły, które zajmują drugie miejsce w tej samej grupie. Sowy nie poddadzą się łatwo i z pewnością będą chciały kontynuować serię zwycięstw.

„Tychy Falcons to solidna marka na mapie Polski. Nastawiamy się więc na trudne spotkanie. Mamy zaplanowaną strategię jak grać przeciwko Falcons, pozostaje nam w niedzielę realizacja tego planu i sprawdzenie jaki da to rezultat. Mamy świetną i agresywną defensywę, wielu utalentowanych zawodników na wielu pozycjach. To ciekawa mieszanka, która w dwóch poprzednich meczach dała mam wysokie zwycięstwa. Gra w futbol daje nam mega przyjemność i radość – liczymy, że niedzielny mecz przyniesie nam wiele widowiskowych akcji.„Paweł Sołtysiak, trener Bielawa Owls.

Tychy Falcons są szybko rozwijającym się klubem. Ich pierwsza drużyna pośród najlepszych w Polsce. Taki dobry program daje szansę rozwoju nowym zawodnikom w drużynie B. W swoim pierwszym spotkaniu odnieśli zwycięstwo, a jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Sokoły przyjadą do Bielawy i z pewnością będą chciały wrócić do Tych z kolejnym zwycięstwem oraz jako lider grupy południowej.

„Jedziemy do Bielawy po następne punkty, wiemy że to bardzo dobra drużyna która posiada wielu młodych I zdolnych zawodników, ale naszym celem jest tylko zwycięstwo. Tym razem wejdziemy na blisko w pełnym składzie, Dominik Niedzila i Marcin Kobiela napewno napsują troszkę krwi przeciwnikowi a ja sam liczę że Bielawa postawi wysoko poprzeczkę.Twarda gra i emocje do samego końca, to możemy obiecać.”Jakub Spyra, Tychy Falcons B

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *